Reference

BOŘEK OTÁHAL
BOŘEK OTÁHAL

Hráč stolního tenisu klubu SK PŘEROV

ÚSPĚCHY:
2.místo na Světovém poháru Bahrain
3.místo na Světovém poháru Itálie
15x Krajský přeborník

"S Kubou spolupracuji od roku 2017, tehdy jsem k němu přišel s tím, že mě začínají bolet záda a kolena(bylo mi teprve 13let) Kuba mi ve spolupráci s fyzioterapeutem vypracoval tréninkový plán a bolesti asi po dvou měsících ustoupily. Spolupracuji s ním na přípravě jak po silové, dynamické, tak po kondiční stránce. Výsledky se zlepšují, tréninky jsou pestré a zábavné."

Čtěte více
BARBORA SLÁDEČKOVÁ
BARBORA SLÁDEČKOVÁ

Reprezentantka a rekordmanka ČR v rychlostním ploutvovém plavání, klub KSP Olomouc

ÚSPĚCHY:
Medailistka z MEJ, ME a světových univerziád
Medailistka ze světových pohárů v juniorech i seniorech
Držtelka českých rekordů na 400 BF a 100 PP
Členka rekordních štafet na 4x50 PP a 4x100 BF

"Na individuální tréninky s Kubou docházím tři roky a od začátku je pro mě cvičení doplňkem k tréninku plavání s ploutvemi, kterému se věnuji na vrcholové úrovni. Za dobu spolupráce s Kubou jsem udělala velký pokrok zejména po stránce silové, která je nezbytná v každém sportovním odvětví. Kubovy tréninky však nejsou zaměřeny jen silově, ale také kondičně s důrazem na správné provedení cviků. Tréninky jsou přizpůsobeny partiím, které jsou nejvíce využívány v mém sportovním odvětí, zároveň se v tréninku neopomíjí komplexní přístup. Díky tréninku s Kubou se cítím lépe nejen v bazénu a jsem stále schopna udržet vysokou výkonnost a odolávat zraněním. V této spolupráci hodlám pokračovat i po ukončení mé aktivní sportovní činnosti."

Čtěte více
KRISTÝNA HALGAŠOVÁ
KRISTÝNA HALGAŠOVÁ

hráčka ženského fotbalového týmu SK SIGMA OLOMOUC ŽENY

"Co se tréninků tyce, tak mi od začátku kompletně změnil mé dosavadní tréninkové jednotky. Více jsme se zaměřili na HSSP a na funkční trenink. Postupně jsme z klasického silového tréninku přešli na specifičtější trénink, ve kterém jsme se postupně začali věnovat věcem týkajících se fotbalu, takže plyometrii, výbušnost, dynamika, sprinterské tréninky, z čehož pak čerpám při fotbale, kickboxu a i při svých trénincích v gymu. Hodně mi pomohl taky při zranění kotníku, kdy mi upravil trénink na míru. S Kubou jsme celkově stejně naladění a sedli jsme si zejména lidsky, a postupem času se z nás stali spíše přátelé, než jen trenér-klient a potkáváme se i mimo gym."

Čtěte více
FILIP BOLEK
FILIP BOLEK

hráč amerického fotbalového týmu Přerov Mammoths

ÚSPĚCHY
1. místo v 3. lize amerického fotbalu (2017)
3. místo v 2. lize amerického fotbalu (2018)
1. místo v 2. lize amerického fotbalu (2019)
start v národním týmu na mezinárodním utkání proti Srbsku (2019)

“Byl jsem několikrát zraněný a věnoval jsem se hlavně týmovým tréninkům, na individuální jsem nedbal. S Kubou jsem se poprvé setkal minulý rok na předsezónní přípravě, a i když to chvíli trvalo, povedlo se mu změnit můj pohled na individuální přípravu a tréninky samotné. Proto jsem se rozhodl po ukončení týmové části ve spolupráci setrvat a každý trénink mi ukazuje, že jsem se rozhodl správně. Kuba mi ukázal, že cvičení nemusí být pouze o maximální váze, protože klade důraz na správné provedení každého cviku a zapojení co nejvíce tělesných partií. Spolupráce s Kubou mě baví, na každý trénink se těším a líbí se mi, že krom dřiny si najdeme čas zavtipkovat, a že na sobě stále pozoruji, jak se mé výsledky zlepšují a celé to snažení a tréninkový koncept se vyplácí.”

 

Čtěte více
ADRIANA DRAHNÍKOVÁ
ADRIANA DRAHNÍKOVÁ

hráčka ženského fotbalového týmu FC Baník Ostrava Ženy

ÚSPĚCHY
3. místo v 1.lize (1. FC Slovácko)
vítěz 2.ligy a postup do baráže o 1.ligu (1.FC Olomouc)
vítězství v 2.lize s FC Baník Ostrava ženy (nedokončená sezóna kvůli COVID-19

“Mám za sebou nespočet zranění a operací. Od mého posledního zranění v lednu 2019 (přetržení vazu v kotníku) jsem více jak půl roku stála, rehabilitovala a vracela se zpět do hry. Tohle zranění bylo těžké, a já touto vynucenou pauzou ztratila mobilitu dolních končetin, dynamiku, rychlost, sílu. Proto jsem se rozhodla vyhledat kondičního trenéra, který mě vrátí zpět do hry ještě silnější, rychlejší a připraví mě nejen silově, ale i kondičně, ale taky se se mnou zaměří na funkční cviky. Oslovila jsem Jakuba v září 2019 a od té doby spolu spolupracujeme a jedeme dál. Už od prvního tréninku jsem poznala, že Kuba je trenér, kterého jsem hledala a potřebovala. S Kubou je každý trénink pestrý, nový, náročný, smysluplný. S Kubou se mi spolupráce hodně líbí, baví a naplňuje. Můj trénink je cíleně zaměřený a vedený k tomu, abych byla na hřišti silnější, rychlejší, dynamičtější a hlavně, abychom eliminovali i zranění. Myslím si, že každý hráč by měl myslet a věnovat se i této části přípravy, protože fotbal se dál vyvíjí a dnes všichni víme, že mít talent nestačí. :-) Sama na sobě vnímám, že spolupráce a dřina pod vedením Kuby přináší své ovoce. Tímto děkuji svému trenérovi Jakubovi za jeho přístup, přípravu, tréninky a výzvy, kterými mě vždy vyhecuje k velkým výkonům.”

Čtěte více